Alternatif Bank’tan Ev Satın Alacaklara Müjde! Yüzde 0,33 Faiz Oranları İle Kredi Fırsatı!

Alternatif Bank’tan Ev Satın Alacaklara Müjde! Yüzde 0,33 Faiz Oranları İle Kredi Fırsatı!
YAYINLANMA TARİHİ: 31.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Günümüzde birçok kişinin ev almak için yeterli birikimi olmadığından kredi gibi fırsatların çok daha ön plana çıktığını görebilmekteyiz.

Günümüzde birçok kişinin ev almak için yeterli birikimi olmadığından kredi gibi fırsatların çok daha ön plana çıktığını görebilmekteyiz. Genel olarak ev alacaklara özel konut kredisi imkânları normal kredilere göre çok daha az faiz oranları ve uzun vade süreleriyle sunulduğundan kişiler ödeme konusunda herhangi bir sıkıntı çekmemektedir. Alınan krediler rahat ödeme planları sayesinde ekonomik zorlanma yaşanmadan uzun bir dönem içerisinde ödenebilmektedir. Bu ödeme rahatlığı pek çok kişinin gelir seviyesine uygun olduğundan konut kredilerine yönelim her geçen gün artmaktadır. Yeni evlenen ve ev sahibi olmak isteyen kişiler de bu konut kredilerini tercih ederek istedikleri evlere kavuşabilmektedirler.
Alternatif Bank ise ev almak isteyenlerin ihtiyacını giderecek oldukça avantajlı bir konut kredisi sunmaktadır. Bu krediler yüzde 0,89 faiz oranlarından başlanarak kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında çekilen kredilerin de 120 ay vade süresine kadar ödeme planları da bulunmaktadır. Banka ile yapılan görüşme ve anlaşmaya bağlı olarak da bu vade süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. Konut kredisi başvurusu yapıldığında ise anlaşılan kredi tutarı anında hesaba yatmaktadır.

ALTERNATİF BANK KONUT KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?


Alternatif Bank üzerinden konut kredisi başvurusu yapılacağı zaman bazı şartların da yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu şartlar yerine getirildiği zaman oldukça kısa birkaç işlem ile birlikte istenen kredi tutarı elde edilebilmektedir. Başvuru yapılacağı zaman kişilerin yanlarında bulundurması gereken belge ve evraklardan ilgi ise banka şubesinden temin edilecek olan başvuru formu olmaktadır. Başvuru formu doğru ve eksiksiz doldurulup ilgili yetkiliye verilmesi gerekmektedir. Daha sonra ise başvuru için T.C. kimlik kartı, ikametgâh belgesi ya da bunun yerine oturulan evin elektrik, su veya doğalgaz faturası, gelir seviyesi belgesi, satın alınacak evin tapu örneği belge ve evrakları da eksiksizce getirilmelidir.
Belge ve evraklar tamamen hazırlandığında ise başvuru kolayca tamamlanabilmektedir. İlgili banka yetkilisine verilen bu belgelerle birlikte avantajlı konut kredisi imkânlarından faydalanmak söz konusu olmaktadır. İstenilen kredi tutarı hızlıca çekilebilmektedir.

ALTERNATİF BANK KONUT KREDİSİ FAİZ VE VADE ORANLARI

Alternatif Bank tarafından ev satın alacak olan kişilere özel hazırlanan konut kredileri farklı faiz oranları ve vade süreleriyle birlikte müşterilere sunulmaktadır. Bu oranlar ise çekilen kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 100 bin TL değerindeki bir kredi tutarında 12 ay vade süresi ile anlaşılırsa yüzde 0,89 faiz oranı verilmektedir ve bu da toplamda aylık 8 bin 823 TL ödeme yapmaktadır. 24 ay vade süresiyle anlaşılırsa da yüzde 0,92 faiz oranıyla aylık 4 bin 662 TL ödeme yapılmaktadır. 36 ay vade süresinde yüzde 0,94 ve aylık 3 bin 287 ödeme yapılırken 48 ay vade süresinde ise yüzde 0,95 faiz oranıyla aylık 2 bin 604 TL ödeme gerçekleşmektedir.
Alternatif Bank 48 ay vade süresinden itibaren 120 aya kadar olan vade sürelerinde aynı faiz oranlarını kullanmaktadır. Yani 60, 72 ve 84 ay vade süreleri yüzde 0,95 faiz oranından sırasıyla aylık 2 bin 194, bin 193 ve bin 733 TL ödemeler bulunmaktadır. Son olarak ise 96, 108 ve 120 ay vade sürelerinde ise aynı faiz oranından aylık ödemeler sırasıyla bin 592 TL, bin 484 TL ve bin 400 TL olmaktadır. 100 bin TL kredi dışında 500 bin TL ve 2 milyon TL konut kredileri de verebilen Alternatif Bank her ihtiyaca uygun avantajlı fırsatlar vermektedir.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER