Alternatif Banktan Efsane Faiz İndirimleri! Emekli, Memur, İşçi, Öğrenci Herkes Faydalanabiliyor!

Alternatif Banktan Efsane Faiz İndirimleri! Emekli, Memur, İşçi, Öğrenci  Herkes Faydalanabiliyor!

Ülkemizde çoğu insanın ekonomik açıdan sıkıntı yaşadığı bu zamanda Alternatif Bank’tan cezbedici faiz indirim fırsatı. Özellikle Pandemi sürecinde birçok kişi ekonomik açıdan sıkıntıya girdi.

Ülkemizde çoğu insanın ekonomik açıdan sıkıntı yaşadığı bu zamanda Alternatif Bank’tan cezbedici faiz indirim fırsatı. Özellikle Pandemi sürecinde birçok kişi ekonomik açıdan sıkıntıya girdi. Bazı vatandaşların işlerine son verildi bazılarının ise iş yerleri kapandı. Geçim derdinin yanında yazın gelmesinden ötürü tatile gitme isteği doğdu. Bu sebeplerden ötürü insanlar kredilere yöneldi. En cazip faiz indirimlerini sunan Alternatif Bank tam da bu ihtiyaç içinde olanlar için indirimli faizler sunmakta.

Alternatif Bank müşterilerine 60 ay vade yapıyor. Bu sıkıntılı günlerde Alternatif Bank vadeyi düşük tutarak aylık ödemeyi düşürüyor ve kişiler kredilerini rahat ödemelerini sağlıyor. İndirimli faizlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar bir an önce Alternatif Bank şubelerine uğrayarak başvurabilirler.

ALTERNATİF BANK YAZ KREDİSİ BAŞVURUSU

Sıkıntılı dönemlerin üstüne rahatlamak isteyen sıkıntıyı üzerinden atmak isteyenler için uygun ödeme koşulları sağlayan Alternatif Bank’ın web sayfasından kişi kendisine en yakın şubeyi bularak yaz kredisi başvurusu yapmaya gidebilir. Ülkemizin normalleşme sürecinde olduğu bu dönemde sağlık koşullarının üst seviyede olduğu bir tatil mecrasında bir tatil yapabilir vatandaşlarımız süreci daha iyi geçirebilirler. Yaz boyu yapılabilecek bütün alışverişlerde rahat etmemek için Alternatif bank bütün vatandaşlarımızın yanında. Üstelik Alternatif Bank yaz kredisi başvuranlara onaylanıp onaylanmadığını mesaj yoluyla ileterek şubeye gelip direk paralarını alma kolaylığını sağlıyorlar. Yaz kredisi başvurusu için bazı gereken evraklar var. Kolaylıkla bulunacak evraklar ile kredi başvurusu yapmak oldukça kolay


YAZ KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKENLER

Alternatif Bank avantajlı yaz kredisi için müşterilerden birkaç evrak istemektedir. Bunlardan ilki TC kimlik kartıdır. Diğer gereken evrak ikametgah belgesidir. İkametgah belgesi getiremeyenler geçen ay yazılmış elektrik, su veya doğalgaz gibi faturalar da getirebilir. Son olarak gelir durum belgesi de kredi başvurusu yapacak kişiler için zorunludur. Gelir durumu belgesi için de birçok belge olabilmektedir. Bu belgeler kişinin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bunlar, Ücretli olarak bir yerde çalışanlar SSK hizmet dökümü, SGK sicil numarası bunun yanında maaş bordrosu bunların dışında şirketin maaş yazısı ile imza sirküleri. Ücretli işte çalışmayıp sermayeli bir şirket ortağı olanlar için güncel olarak vergi levhası ve yıllık kurumlar vergisi belgesi gerekmektedir. Eğer başvuracak kişi emekli ise hesap cüzdanı ve emekli tanıtım kartı. Eğer şahıs tek şirket sahibi ise güncel vergi levhası ve güncel gelir beyannamesi. Eğer kira geliri olan kişi ise kiralanan mülkün tapusu ve kira kontratı ya da kira tahsilatını gösteren belge. Farklı durumlara göre farklı belge isteyen Alternatif Bank yetkilileri vatandaşların başvurularını olabilecek en kolay biçimde yapmaya çalışıyorlar.

ALTERNATİF BANK KREDİ HESABI DETAYLARI

Müşterilerine 3 ila 60 ay arasında vade yapma imkanı sunan Alternatif Bank, müşterilerinden ayrıca bir teminat ücreti istememektedir. Kredide ödenen hayat sigortası ücreti farklılık göstermektedir. Bu kişinin yaşına, cinsiyetine ve kredi tutarına göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca vergi ve fon ücreti olarak %15 KKDF %5 de BSMV payı almaktadır.

Vadeye göre faiz olanağı değişmektedir 3 ila 12 ay arası vadeye %0.79 faiz, 13-24 arasında %0.89, 25-36 aya %0.95 ve son olarak 37-60 aya ise %1.05 faiz uygulamaktadır. Alternatif Bank vade faiz karşılaştırmasında dönemin şartlarına göre oldukça iyi durumdadır. Banka daima vatandaşların ekonomik açıdan rahatlığını düşünmektedir. Kişilere sağlanan kredi hesabı fırsatları ile birlikte çok daha avantajlı kredi çekme imkânlarına sahip olunabilmektedir. Daha düşük faiz oranları ve uzun vade sürelerinden faydalanılabilmektedir.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER