Akbank, Vakıfbank, CepteTep Bu Kişilere Kefilsiz, Gelir Belgesiz, İpoteksiz İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Akbank, Vakıfbank, CepteTep Bu Kişilere Kefilsiz, Gelir Belgesiz, İpoteksiz İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Günümüzde artan ihtiyaçlar ile birlikte vatandaşlar nakit ihtiyacı epey çekmektedir. Zamanın koşulları sebebi ile aylıkları ile anca ihtiyaçlarını karşılayan vatandaşlar farklı durumlar yaşandığında nakit sıkıntısı çekmektedir.

Günümüzde artan ihtiyaçlar ile birlikte vatandaşlar nakit ihtiyacı epey çekmektedir. Zamanın koşulları sebebi ile aylıkları ile anca ihtiyaçlarını karşılayan vatandaşlar farklı durumlar yaşandığında nakit sıkıntısı çekmektedir. Bu konuda en büyük yardım bankalardan gelmektedir. Yıllardır vatandaşlara cazip kredi fırsatları sunan bankalar milyonlarca vatandaşın nakit ihtiyacını karşılamakta. Her yıl büyük avantajlı kredi paketleri açıklayan bankalar bu yıl yine oldukça avantajlı fırsatlarla karşımızda. İnsanlara hiç kimseye ve hiçbir şeye gerek olmadan kredi imkanı veren bankalar kefilsiz belgesiz kredi vermeye başladı. Oldukça avantajlı olan bu fırsat birçok vatandaşın işine yarayacaktır. Önceden kredi çekme niyetine girip kefil olacak insan arayan vatandaşlar artık bu konuda uğraşmak zorunda değil
Bankalar normal şartlarda vatandaşlara kredi verdikleri zaman onlardan kefil bekler. Genel anlamda memur ya da emekli kefil isteyen bankalar bu konuya oldukça dikkat etmekteydi Bunun yanında krediyi çekecek kişinin gelirine de oldukça dikkat eden banka kişiden gelir beyanını gösteren belge istemekteydi. Ancak yeni çıkardığı paket ile vatandaştan herhangi bir gelir şartı ya da kefil şartı aramamaktadır. Banka ile herhangi bir icralık durumu olmayan her vatandaş bu fırsattan yararlanacaktır. Kısa süre önce bu fırsatı vatandaşa sunan banka krediye ihtiyacı olan her vatandaşı şubelere beklemekte. Üstelik şubeye giderek krediye başvurmanın yanında banka müşterilerine internet sitesi üzerinden de başvuru hakkı sunmaktadır. Bu fırsatları sunan bankalara ve şartlarına bakacak olursak:

AKBANK KEFİLSİZ BELGESİZ KREDİ FIRSATI VERİYOR

Bankaların sunduğu bu kefilsiz belgesiz kredi fırsatından yararlanmak için müşterilerin KKB puanları yeterli olmaktadır. Krediyi veren banka tarafından belirlenen bu KKB puanı en önemli şarttır. Bunun yanında krediyi çekecek kişinin Akbank müşterisi olması zorunludur. Bu koşullar sağlandığı takdirde Akbank vatandaşa 40000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Üstelik banka kredisi onaylanan kişilere bir kolaylık daha sağlayarak, kişinin çektiği krediyi banka hesabına yatırarak anında kullanma çekme şansı sunmaktadır.


VAKIFBANK KEFİLSİZ BELGESİZ KREDİ VERİYOR

Vakıfbank müşterisi olan neredeyse herkes bu kredi fırsatından yararlanabilmektedir. Vakıfbank tarafından sunulan bu kredi onaylandığı takdirde anında kişinin hesabına yatmaktadır. Kişiler bankadan maaşını almamış olsa dahi banka kişiye 9000 TL’ye kadar kredi verebilmektedir. Eğer krediyi çekecek kişi maaşını Vakıfbank’tan alıyorsa 30000 TL’yi bulan kredi banka tarafından müşterisine verilmektedir. Bunun dışında eğer kişinin ihtiyacı 30000 TL’nin üzerinde ise Vakıfbank müşterisine daha yüksek tutarda kredi verme fırsatı da sunmaktadır. Eğer krediyi çekecek kişinin üzerinde mülk ya da taşıt var ise Vakıfbank onu ipotekli olarak kullanarak yüksek düzeylerde kredi vermektedir.

CEPTETEP KEFİLSİZ BELGESİZ KREDİ VERİYOR

CEPTETEB müşterilerine özel avantajlı kredi fırsatı veriyor. Kefil ya da herhangi bir belge istemeyen banka 18 ila 65 yaş arasındaki her vatandaşa kredi çekme şansı vermekte. Öncelikle kişinin başvuru yapabilmesi için hali hazırda banka müşterisi olması gerekmektedir. Eğer banka müşterisi değil ise banka müşterisi olarak sonra kredi başvurusunda bulunmalıdır. 1000 TL den 50000 TL’ye kadar kredi veren CEPTETEB vatandaşı düşünerek yüksek tutarda kredi vermektedir. Ödemesini ise 3 ile 36 ay arasında gerçekleştirme imkanı veren banka müşterinin geri ödemede sıkıntı yaşamaması adına önemli fırsat sunmaktadır. Üstelik bankadan kredi başvurusunda bulunmak için şubeye gitmeye gerek olmadan bankanın internet sitesinden de başvurulmaktadır. Ayrıca kredi almaya hak kazanan kişilerin tekrardan çekilen krediyi almaya bankaya gelmelerine gerek kalmamaktadır. Kişinin bankadaki hesabına yatırılan para anında kişi tarafından kullanılabilecektir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER