Acil İhtiyacı Olanlara Müjde Geldi! Halkbank Anında Kredi! SMS ile Başvurun Hemen Alın!

Acil İhtiyacı Olanlara Müjde Geldi! Halkbank Anında Kredi! SMS ile Başvurun Hemen Alın!

Halkbankası hızlı kredi almak için yapmanız gerekenler tüm detayları ile haberimizde...

Acil nakite ihtiyacı olanlar içinde hemen ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri krediler sunulmaktadır. Bu kredilerden biride sürakli vatandaşın, müşterilerinin yanında olan Halkbankasıdır. Halkbankası uygun ve avantajlı ödeme seçenekleri ile salgın süreci ile beraber de sürekli destek olmaya devam etmiştir. Uygun ödeme koşulları ile sağlanan kredi desteği acil ihtiyaçlarınız için sunulmaktadır.

ACİL İHTİYAÇLARINIZ İÇİN HALKBANK HIZLI KREDİ!

Acil nakite ihtiyacı olan vatandaş için önemli destek Halkbankasından geldi. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre; "Bireysel ihtiyaçlarınız için 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir. “SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitemizden” kredi başvurunuzu yapabilir onaylı kredinizi Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilirsiniz." açıklaması yapılmıştır.

HALKBANK HIZLI KREDİNİN TUTARI VE ORANLARI NEDİR?

Halkbank tarafından verilen hızlı krediyi 15.000 TL tutarında alabilirsiniz. Hızlı kredinizi aylık 600,28 TL taksit tutarı ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredinizi 36 ay vade seçeneği ve 78,75 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,77 faiz oranı ile kullanabilirsiniz.

HIZLI KREDİ ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?
 
Hızlı Kredi
Kredi Tutarı (TL)Kredi Vadesi (Ay)Aylık Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti (TL)Taksit Tutarı (TL)Yıllık Maliyet Oranı (%)
15.000361,7778,75600,2829,1884HALKBANK HIZLI KREDİ BAŞVURULARI NASIL OLACAK?

Halkbank hızlı kredi başvurunuzun Onaylanmasının ardından başvurunuzu Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan şubeye gitmeden yapabilirsiniz.

Ayrıca kredi başvurularınızı ve kullanımlarınızı 7 gün 24 saat yapabilme imkanıda kullanabilirsiniz.

Halkbank hızlı kredi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için banka şubelerine veya 0 850 222 0 400 Dialog’dan müşteri temsilcileri ile görüşerek yapabilirsiniz.

Halkbank hızlı kredi başvurularunızı, Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog'a üye olarak, yapabilirsiniz. Ayrıca başvurunuzu yine Halkbank.com.tr üzerinden ise üye olmadan hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca SMS ile de kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. SMS ile başvurunuzu yaparken; aralarında birer boşluk bırakarak “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS göndererek kolayca yapabilirsiniz.

Hızlı Kredi Örnek SMS Metni: KREDİ 12345678910 3000 10000 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR