30 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi! Turkcell Bedava İnternet Kampanyasını Duyurdu!

30 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi! Turkcell Bedava İnternet Kampanyasını Duyurdu!

Turkcell çeşitli dönemlerde yaptığı ücretsiz internet kampanyaları ile bu sene de öne çıkan operatörlerden.

Turkcell çeşitli dönemlerde yaptığı ücretsiz internet kampanyaları ile bu sene de öne çıkan operatörlerdendir. Çeşitli kampanya fırsatları ile müşterilerine çeşitli alternatifler sağlayan Turkcell, bu avantajları ile bu senede en popüler operatörü olarak anılmakta kararlı. Şimdi size katılımın oldukça basit olduğu, Turkcell’in en popüler ve en avantajlı ücretsiz internet paketlerinden söz edeceğiz.

Son dönemlerde reklamları da sıklıkla yapılan bu uygulamaların ücretsiz internet kazanmak için en az 2 en çok 5 kişilik ekip kurmanız gerekmektedir. Buna göre ekibinizin arasında ücretsiz konuşma fırsatı ve her ay 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Bu kapmayanda ayrıca, ekibiniz arasında kullanmadığınız GB’larınızı paylaşabilir ve 25 yaş altı kişilere de her ay 2 GB internet hediye edileceğini hatırlatmak isteriz.

TURKCELL 30 GB ÜCRETSİZ İNTERNET KAMPANYASI

Bu kampanya, Turkcell ücretsiz internet kapmayanları arasında bu sene için en uygun kampanyalardan birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Bu kampanyada 12 kalma taahhüttü verdiğiniz durumda, 30 GB hediye internet hattınıza yüklenebilecektir. Üstelik bu kampanyadan yararlanmak için FIRSAT GB yazıp 2200’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Turkcell bedava internet kampanyalarından olan FİZY dinledikçe kazan kampanyası 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatıldı. Bu kampanyaya göre FİZY üyeleri dinledikleri şarkı sayısına göre ücretsiz internet kazanabilecekler. Aylık 100 ile 249 şarkı arasında dinlerseniz 250 MG, 250 ile 499 şarkı arasında dinlerseniz 500 MG, 500’den fazla şarkı dinlerseniz de 1 GB kazanma şansı elde edebilirsiniz. Tabii bu hediye internetlerin aylık olduğunu es geçmemek gerekmektedir. Turkcell hediye havuzu ile 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için Turkcell uygulaması üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır. Hediye 1 GB’ınızı dilerseniz sevdiklerinize de gönderebilirsiniz. Tabii ki Turkcell hediye havuzu ile elde tek avantaj bu olmayacaktır. Mobil aygıtlarınızdan uygulamaya giriş yapmanız durumunda, haftalık 5 GB’a kadar ücretsiz internet kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

TURKCELL BİZCE ÜCRETSİZ İNTERNET KAMPANYASI


Turkcell Bizce Uygulaması kadınlara yönelik olarak hazırlanmış bir uygulamasıdır. Bu uygulamayı akıllı telefonunuzda indirip kupon biriktirerek ücretsiz internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek bir şey her gün bu uygulamaya giriş yapmak.

BİP YILDIZLARI BİP KULLAN KAZAN UYGULAMASI

BİP uygulamayası kullanarak 1 ve ya 2 GB internet kazanmanız mümkün olacaktır. Bunun için haftalık olarak en çok mesaj atma hedefine ulaşmanız yeterli olabilecektir.

TURKCELL SÜPER 2 GB ÜCRETSİZ İNTERNET FIRSATI

Faturalı ya da faturasız paket kullanıyor olmanız fark etmeyecektir. Eğer herhangi bir taahhüttünüz bulunmamakta ise Turkcell’de 12 ay kalma sözünüze her ay 2 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet uygulamasından birisi de sürpriz nokta uygulamasıdır. Bunun için BİP uygulamasını kullanıyor olmanız ve “Keşfet” bölümünde bulunan Sürpriz Nokta kanalını takip etmeniz yeterli. Bu uygulamaya doğrultusunda günlük toplam 3 tane hediye toplama şansınız olacaktır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER