3 Ay Ödemesiz, 15 Ay Vade Kredi Kartı ile Kredi! 6 Ay Ödemesiz 36 Ay Vade ile Kredi İmkanı!

3 Ay Ödemesiz, 15 Ay Vade Kredi Kartı ile Kredi! 6 Ay Ödemesiz 36 Ay Vade ile Kredi İmkanı!

Vakıfbank tatil destek kredisi nedir? Kimler yararlanabilecektir? Tatil destek kredisi nasıl kullanılacak? Tatil destek kredisi özellikleri nelerdir? Tatil destek kredisi ödemeleri nasıl olacak? Kredi başvurusu nasıl yapılacak...

Vakıfbank tarihi avantajlı kredi kampsanyası kapsamında başlatılan kredi desteğine devam ediyor. Normalleşme süreci ile devreye alınan 4 yei kredi destek paketlerinden biride tatil destek kredisidir. Diğer destek paketlerinden konut ve taşıt kredi kampanyası sona ererken tatil yapmak isteyen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak adına başlatılan tatil destek kredisi devam etmektedir.

Kamu bankaları ortak kararı ile devreye alınan kredi desteğine diğer bankalar da vermeye devam etmektedir. Bu krediden yararlanamayan kişiler içi hala geç değil bu kredi desteğinden yararlanabilirler.

KREDİDEN KİMLER YARARLANABİLİYOR?

Vakıfbank ve diğer kamu bankaları ortak kararı ile başlatılan krediden maaş ödemesini Vakıfbank'tan alan çalışan ve emekli müşteriler yararlanabilecektir. Vakıfbank'tan BES yaptırmış (Bireysel Emeklilik Sistemi) müşterileri Tatil Destek Kredisinden yararlanabilmektedirler.

BANKANIN ANLAŞMALI OLDUĞU FİRMALAR?

Vakıfbank tarafından sağlanan tatil destek kredisi normalleşme sürecinde sektöre can katmak amacı ile başlatıldı. Banka bazı firmalar ile anlaşmalar yapmışlardır. Bu firmalar aracılığı ile de kredi desteğinden yararlanabilmektedirler. Vakıfbank'ın anlaşmalı olduğu firmalar aşağıdaki gibidir;

- JOLLY TUR,

- ETS TUR,

- SETUR,

- TATİLBUDUR,

- GEZİNOMİ,

-  TOURİSTİCA,

- TATİLSEPETİ.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Vakıfbank tarafından verilenTatil Destek Kredisine başvurunuzu bankanın anlaşmalı olduğu firmalar aracılığı ile de yapmanız mümkün. Anlaşmalı olunan seyahat acentesine gittiğinizde yurtiçi konaklama hizmeti satın alırken de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca seyahat acentesinden yapacağınız tatil destek kredi başvurusu sırasında; maaş aldığınız bankayı ya da BES’inizin olduğu bankayı seçmeniz gerekmektedir.


Tatil destek kredisi için başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda tarafınıza ön onay bilgilendirilmesi yapılacaktır.

TATİL DESTEK KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

Vakıfbank tatil destek kredinizi;

- VakıfBank Mobil’den Başvurular> Hazır Kredi Başvurusu menüsüne giriş yaparak kullanabilirsiniz.

- Ayrıca kredinizi, İnternet Bankacılığı’ndan Başvurular> Hazır Kredi Başvurusu menüsünden giriş yaparakta kullanabilirsiniz.

Tatil destek kredi başvurunuzun olumlu bulunması durumunda tarafınıza SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirme mesajı gelecektir. Kredi başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde VakıfBank Mobil üzerinden ya da internet bankacılığından sunulmakta olan hazır kredi teklifine onay vermenizin ardıdnan kullanmanız gerekmektedir. Ya da size en yakın Vakıfbank şubesine başvurarak kredinizi kullanmanız mümkün olacaktır.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Tatil Destek Kredisinden anlaşmalı seyahat acentelerine giderek yapılan yurtiçi konaklama alışverişlerinde geçerli olmaktadır.

Tatil destek kredisi, konaklama bedeli azami 8.000 TL olarak verilmektedir. Kredi toplam 10.000 TL'ye kadar kullanabileceksiniz.

Ayrıca kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecektir.

Kredinin kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak için Vakıfbank müşterinin hesabına aktarılmaktadır.

Krediyi 6 ayı ödemesiz dönemli olarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca toplam vade 36 aydır.

Vakıfbank Tatil Destek Kredisi kapsamında; ödeme planında yer alan 1. taksit tutarı acente tarafından ödenirken, 2. taksit tutarı da Vakıfbank tarafından ödenmektedir.

KREDİ ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?
 
TATİL DESTEK KREDİSİ
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
KREDİ
FAİZİ
AYLIK
TAKSİT
10.000 TL6+30 Ay%1,19440,88 TL


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER