3 Ay Ertelemeli Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar? 0,84 Faizle Bayram Kredisi Veren Bankalar?

3 Ay Ertelemeli Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar? 0,84 Faizle Bayram Kredisi Veren Bankalar?
YAYINLANMA TARİHİ: 12.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Hangi bankalar kurban bayramı kredisi veriyor? Kurban bayramı kredisi özellikleri nelerdir? Bayram kredisi faiz oranları nelerdir? Teb kurban bayramı kredisi özellikleri nelerdir? İşte bayram kredisi veren bankalar...

Kurban Bayramı'nında yaklaşması ile bankalar teker teker kredi kampanyalarını açıklamaya devam ediyor. Uygun faiz oranları 3 ay ertelemeli kredi kullanmak isteyen vatandaş kredi araştırmalarına devam ediyor.

Vatandaş hangi bankaların kredi verdiğini araştırırken ayrıca kampanyadan yararlanabilme şartlarınıda araştırmmaya devam ediyor. Salgınla beraber bankalar destek olmaya devam ederken bayramında gelmesi ile kredi kampanyaları artmış bulunmaktadır.

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ

Finansbank tarafından, aylık %0,84'ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyaları sunulmaktadır. Kredi Bayrama özel olarak 3 ay ödemesiz, sunulmakta olan krediden yararlanmak için internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca size en yakın şubeye giderek veya 0 850 222 0 900 numaralı çağrı numarasını arayarak kredi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank tarafından başlatılarak verilecek olan kredi açıklamasında Kurban Bayramı kredi kampanyasının 3 ay geri ödemesiz olacak şekilde verildiğine yer verilmiştir. Ayrıca Dileyen vatandaşlar tarafından, kredilerini çekmelerinin ardından 3 ay sonra geri ödemelerine başlayabilmektedirler.

Banka tarafından yapılan açıklamada, "İhtiyaçlar arttığında QNB Finansbank her zaman yanınızda! QNB Finansbank'ın farklı ihtiyaçlara yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi tekliflerinden size en uygun olanı seçerek rahat bir nefes alın!" ifadeleri kullanılarak, duyurulan kredi kampanyası ile ilgili olarak 60 aya kadar vade seçeneğinin sunulduğuna yer verilmiştir.

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre 0,99'dan başlayan faiz oranları ile kredi kullandırılmaktadır. Ayrıca krediyi 60 aya varan vade ile kredi ile kullanılacaktır.


Kredi ödemesi, 100.000 TL'lik bir kredi tutarı için 60 ay vade ile, ayda 2,340,12 TL ödeme yapılabilmektedir.

60 aya varan vadelerle verilecek olan İhtiyaç Kredisi başvurunuzu form doldurarak veya Garanti BBVA İnternet/Mobil kullanıcısı olan kişiler ise hızlıca bu kanallar aracılığı ile yapabileceklerdir. Kredi değerlendirmenizin olumlu bulunması durumunda ise kredinizi hemen kullanabilmektesiniz. Kredinin Faiz oranları %0,99 ve %1,64 arasında değişmektedir.

İNG BANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

ING Bankası Türkiye tarafından, nakit ihtiyacı olan vatandaşa uygun oranlarla bireysel temel ihtiyaç kredisi sunulmaktadır. Sunulan bu kredi 2020 Kurban Bayramı'nda da devam etmektedir.

Krediyi 60 aya varan vade seçenekleri ve aylık %0,79'dan başlayan faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz. ING Bank müşterisi olmayan kişiler de bu krediye başvurabilmektedirler. Detaylı bilgi ve başvuru yapmak için ING Bank web sayfasını ziyaret edebilir yada size en yakın şubeye giderek başvuru yapabilirsiniz.

2020 TEB KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

Türkiye Ekonomi Bankası TEB, %0,79'dan başlayan faiz oranları ile, 36 aya varan vade ile ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. TEB Müşterisi olmayan kişilerin de TEB müşterisi olarak %0,79'dan başlayan faiz oranı ile ihtiyaç kredilerini hemen alma hakkına sahipler.

Kredi Kampanyası Sadece CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden, CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden, ayrıca Çağrı merkezi ve teb.com.tr den yapılan başvurularda geçerli olmaktadır. Bayram kredinizi sadece CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden yada, CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan kullanabilmektesiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER