100.000 TL'ye Kadar Kredi İmkanı! Eşit, Artan, Azalan, Serbest Ödemeli Kredi Halkbankası'nda!

100.000 TL'ye Kadar Kredi İmkanı! Eşit, Artan, Azalan, Serbest Ödemeli Kredi Halkbankası'nda!

Halkbank mutlu emekli kredisi nedir? Krediden kimler yararlanabilir? Halkbank mutlu emekli kredisi tutarı ne kadar? Kredinin özellikleri nelerdir? Kredi ödemeleri nasıl olacak? Örnek ödeme tablosu...

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi ile emekli vatandaşı mutlu edecek kredisi Halkbankası tarafından sağlanmaktadır. Krediyi 100.000 TL'ye kadar alabilir ve size uygun avantajlı ödemeler ile ödeyebilirsiniz.

Kredi ödeme koşulları ile dikkat çeken krediler arasında yer almaktadır. Kredinizi, eşit taksitli azalan taksitli, artan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli olarak ödeme seçenekleri sunulmaktadır. İşte kredinin detayları...

HALKBANK KREDİ ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?

Halkbank Mutlu Emekli Kredinizi, Aylık eşit taksitli,

Halkbank Mutlu Emekli Kredinizi, Artan taksitli,

Halkbank Mutlu Emekli Kredinizi, Azalan taksitli, 

Halkbank Mutlu Emekli Kredinizi, 3 ayda bir eşit taksitli,

Halkbank Mutlu Emekli Kredinizi, Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.

KREDİNİN TUTARI VE ÖZELLİKLERİ?


Halkbank Mutlu Emekli Kredinizi, dilerseniz 100.000 TL’ye kadar alabilisiniz. Kredinizi aylık %1,28’den başlayan faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Kredinizi tahsis ücretli veya aylık %1,35’den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarak kullanabilme imkanı da sağlanmıştır.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ KREDİSİ?

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi nedir? Emekli vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamak üzere devreye alınmış bir kredidir. Maaşını Halkbankasından alan veya maaşını Halkbank'a aktarmayı taahhüt eden emekli müşteriler tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,28’den başlayan faiz oranlarıyla ve bütçelerine uygun geri ödeme seçeneklerini kullanarak 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli Mutlu Emekli Kredisinden yararlanabileceklerdir.

KREDİDEN KİMLER YARARLANABİLECEK?

Maaşını Halkbankasından alan veya maaşını Halkbankasına aktarmayı taahhüt eden emekli müşteriler Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi’nden yararlanabilmektedirler.

KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Halkbank Mutlu Emekli Kredi Başvurularınızı SMS ile yapabilirsiniz;

Kredinizi, Aralarında birer boşluk bırakarak “EMEKLI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” ( Örnek SMS Metni: EMEKLI 12345678910 3000 15000 ) yazıp 3452’ye SMS gönderebilir ve kredi başvurularınızı bu şekilde yapabilirsiniz. Yada size en yakın Halkbank şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

KREDİNİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU?
 
Mutlu Emekli Kredisi
Kredi
Tutarı
TL
Kredi
Vadesi
Ay
Aylık
Faiz
Oranı
Taksit
Tutarı
100.000361,283.636,95
100.000361,353.687,89


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER